Bilgi, Deneyim ve Tutkuyla…

Arnova, 2000 yılında çekirdek bir kadro ile kurulan firmamız günümüzde 25 aşkın çalışanı ile yurt içinde tüm il’lere hizmet vermektedir.

Kurumsallaşmak adına önemli bir adım atılmış ve Arnova Ofis markası doğmuştur.

Arnova Ofis Mobilya Grubu, 2005 yılından itibaren özel sektörden ve kamu sektöründen gelen taleplerin artması ile ofis mobilyaları üretiminde uzmanlaşma kararı almıştır.

Geleneklerine bağlı Arnova Ofis İnsanları, tasarım, üretim ve yönetim sürecinde sürdürülebilirlikten ödün vermeden bu felsefeyi yeni kuşaklara aktararak tutkuyla çalışmaya devam etmektedir.

MÜŞTERİ ODAKLI İLETİŞİM

Gereksinim ve hayallerinizden
ilham alıyoruz. 

İnsanları anlamak ve ihtiyaçlarının neler olduğunu bilmek bir gerekliliktir.

Ekonomik, kültürel ve sosyal değişimleri yakından takip etmek, kullanıcıları dinlemek, ihtiyaçlarını doğru anlamak, insan odaklı, fonksiyonel, değişen duygu ve alışkanlıklara cevap verebilen ürünler sunmak, Arnova’nın tasarımlarının başlangıç noktasını oluşturur.

Ölçek farkı gözetmeksizin ele alınan tüm projelerde, öncelikli olarak insanlara dokunmaya, duygu ve fikirlerini önemseyerek ihtiyaçlarını doğru okumaya, tüm süreci üretimden, teslimata kadar hassasiyetle takip ederek, müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyeye taşımak için bilgimizi, öneri ve çözümlerimizi paylaşmak adına büyük bir istekle çalışmaktayız.

Akılcı ve insana odaklı yaklaşımlarla, her geçen gün daha çok kişiye ulaşıp, onları Arnova Ailesi’nin ‘mutlu’ birer üyesi yapmanın sevincini yaşamaktayız.

ÇEVRE VE İNSAN

Çevre bilincinin ve sorumluluğun temeli
doğa ve insana saygıdır.

İnsanı anlayan, onun yanında olan ve empati kuran Arnova, ileri görüşlülüğü ile hayatın sürdürülebilirliği için üretimin her aşamasında sorumluluklarını titizlikle yerine getirmektedir.

İnsan odaklı yaklaşımı ile kullanıcıları kadar çalışanlarını da önemseyen Arnova, yaşadığımız dünyanın daha iyi bir yer olması için kalıcı çözümler üretmektedir.

Arnova bilgi ve tecrübesiyle sürdürülebilirlik için gerekli yatırımları yaparak bu bilinci çalışanları kadar tedarikçi ve işbirlikçileriyle de paylaşmaktadır.

ULUSLARARASI NORMLARDA ÜRETİM

Sürdürülebilir
Üretim Planlaması

Üretimde kullandığı malzemelerin uluslararası norm ve standartlara uygun, sertifikalı, geri dönüştürülebilir ve doğa dostu olmasına dikkat etmektedir. Aynı hassasiyeti gerekli teknolojik yatırımlarıyla da sürdürmektedir.

Arnova, kullanıcı ve tedarikçilerini de sürdürülebilirlik konularında bilgilendirerek çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

FIRA (Mobilya Sanayicileri Derneği/ Furniture Industry Association) ve BIFMA (İş ve Kurumsal Mobilya Sanayicileri Derneği/ Business and Institutional Furniture Manufacturers Association) üyesi Arnova’nın, 2000’den bugüne EN ISO 9001:2001 (Kalite Yönetim Sistemi); 2004’den itibaren EN ISO 14001:2004 (Çevre Kalite Yönetim Sistemi) ve 2007 yılından bugüne OHSAS 18001:2007 (İş Sağlığı ve Güvenliği Kalite Yönetim Sistemi) Sertifikaları bulunmaktadır.

ULUSLARARASI NORMLARDA ÜRETİM

Yaşamın Devamlılığı için
Bilinçli Üretim

Fabrika, gelişmiş üretim kabiliyeti, teknolojik ve çevre dostu makineleri ile Avrupa’nın en modern tesisleri arasında yer alır.

CE Normlarına, iş güvenliğine ve çevreye duyarlı olan Arnova, enerji geri kazanımını sağlayan rejenerasyon sistemine sahiptir. Üretim teknolojisi daha az atık maddenin kimyasal arıtma tesisine gitmesini sağlamaktadır.

Hammadde seçim kuralları, her ürüne uygulanan özel ayrı ve ortak sağlamlık testleri ile uluslararası sertifikasyona sahip ve uzun ömürlü Arnova ürünleri, dünya pazarında önemli bir yer almaktadır.

YENİLİKÇİ FİKİRLER

Hayata Değer Katan Ürünler

Arnova, zamana direnen, fonksiyonel ve yenilikçi ürünleri ile prestijli, uluslararası pek çok ödüle layık görülmüştür.

Takım ruhunu hiçbir zaman kaybetmeyen Arnova®, tasarımdan ürün geliştirmeye kadar diğer tasarımcılarla uyum ve işbirliği içinde çalışmaktadır.

Arnova®, tasarım ve doğa arasındaki mükemmel dengeyi koruyarak heyecan veren fikirleri hayata değer katan ürünlere dönüştürür.

TASARIM YÖNETİMİ

Akılcı Tasarım Stratejisi 

Arnova tasarım yönetimini, pazarlamanın başlangıç olduğu bir süreç olarak ele almaktadır.

Tüm dünyada fuarları takip eden Arnova, rekabet analizi doğrultusunda ulusal ve yabancı pazarın ihtiyaçlarını belirlemekte ve tasarım sürecinde doğru kriterler ortaya koymaktadır. Arnovaürünleri, bu fikirlerin ve kriterlerin özenle değerlendirilmesi sonucunda son şeklini almaktadır.

Arnova, 80. yıldönümünde global konumunu uluslararası bir ödülle sağlamlaştırmıştır. 2007 yılında, Orta Ölçekli Kuruluş kategorisinde, Avrupa Tasarım Yönetimi Ödülleri (Design Management Europe Awards) tarafından mansiyon ödülüne layık görülmüştür.

LOJİSTİK

Arnova, kendi markasıyla
30’dan fazla ülkede ihracat yapıyor.

Arnova, tek nokta tedarikçisi olarak yeni yüksek teknolojiye sahip metal, ahşap, laminat, lake ve döşeme üretim tesisleri bulunan lojistik merkezinden dünyanın pek çok noktasına kendi markası ile ihracat yapmaktadır.

Arnova, bölgesel lider olma hedefi doğrultusunda, Körfez ülkelerinde monobrand mağazalar açarak bu bölgedeki pozisyonunu güçlendirmeye devam etmektedir.